Lily’s Kitchen ökoloogiline täistoit kutsikatele: liha ja köögiviljadega 150g (11)

2.19

Õrn ja liharikas täistoit kutsikatele, mis on valmistatud parimatest ökoloogilistest koostisainetest, sisaldades erinevaid ökoloogilisi lihasid (kana, sealiha, loomaliha) ja kala, et katta sinu kutsika kasvamiseks vajalikud valguallikad. Lily’s Kitchen loomatoidud sisaldavad vaid tõelist liha, mitte loomseid kõrvalsaaduseid või derivaate, ei sisalda geneetiliselt muundatud koostisaineid, ega säilitus- ja värvaineid, maitsetugevdajaid või magusaineid. Ei sisalda nisu, maisi, sojat.
Koostis: 57% liha: ökoloogiline kanaliha (28%), ökoloogiline sealiha (12%), ökoloogiline loomaliha (10%), ökoloogiline kala (7%), ökoloogilised köögiviljad (5%): ökoloogilised porgandid ja herned),vitamiinid ja kelaatmineraalid, ökoloogiline spirulina. Lisandid (kg kohta). Toitelised lisaained: vitamiin D 140 IU. Tsinkkelaat aminohapete hüdraat 34 mg, vaskkelaat aminohapete hüdraat 2 mg, mangaankelaat aminohapete hüdraat 1,6 mg, veevaba kaltsiumjodaat 0,47 mg. Tehnoloogiline lisand: karrageen 0,51g. Analüütiline koostis 100g kohta: niiskus 82%, toorvalk 10%, toorrasvad ja -õlid 5,5%, toortuhk 2,2%, toorkiud 0,3%.
Soovituslik toitmisjuhend vt pakendilt. Serveerida toatemperatuuril. Värske joogivesi peab olema alati loomale kättesaadav. Avatud konservi hoida külmikus ja kasutada kahe päeva jooksul. Parim enne, partii kood ja tootja registreerimisnumber on purgi põhjal.
Valmistatud Euroopa Liidus.

2.19

Add to cart
Osta kohe
TOOTEKOOD: LKDODPS11 Kategooriad: ,
Kaubamärk

Lily's Kitchen

0
X